Skip links

Sözleşmeler

SSS

Sık Sorulan Sorular

Toplu SMS, internetin olduğu her yerden, müşterilerinize veya hedef kitlenize toplu ya da tek tek kısa mesaj gönderme servisidir.

Toplu SMS ‘i SMS panelimiz üzerinden ya da entegrasyonla kullanmış olduğunuz yazılımınız üzerinden gönderebilirsiniz

SMS API ile kendi yazılımızdan entegre ederek SMS gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için https://api.corvass.com adresimizi inceleyebilirsiniz.

Evet. SMS panelimiz mobil ve tablet uyumludur.

Talep edilen Alfanumerik başlık, 11 haneli olmalıdır. Talep edilen başlıklarda belge tebliğ edilmelidir. Sadece bu şartlarda onaylanan başlıklarla gönderim yapılabilir.

SMS paketlerindeki SMS ‘ler 1 yıl süreyle kullanılabilmektedir.

Hayır. Tükettiğinizde satın alabilirsiniz.

Abonelik ve aktivasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için Corvass Telekom sözleşmelerine ek olarak aşağıda bulunan evrakları da tamamlamanız gerekmektedir.

  • Kimlik fotokopisi,
  • Vergi Levhası,
  • Ticaret Sicil Gazetesi,
  • İmza Sirküleri
  • Abone Tesis Bilgileri
  • Abone Yerleşke Adres Bilgileri

Corvass Telekom bayilerine müşterilerinin SMS gönderimlerim durumlarını kalan SMS miktarlarını görebilecekleri ekranları sunmaktadır.

Corvass Telekom olarak BTK Lisansına sahip olarak yasal prosedürlerde belirlenen tüm evrakların eksiksiz olarak sisteme aktarılması için hesap açılış işlemleri tarafımızca takip edilmektedir.

Corvass Telekom link ile kayıt toplama işlemi için geliştirmelerimiz yapılmış olup sistemin canlıya alınması için test noktasında değerlendirmelerimizi tamamlamak için son güncellemeler yapılmaktadır. Bayilerimiz kendilerine vermiş olduğumuz ekran üzerinden ya da e-posta üzerinden evrak gönderimi yapabilmektedir.

Not: Alfanumerik tanımlaması ve hesap aktivasyonu yalnızca Corvass Telekom tarafından yapılabilmektedir.

SMS gönderim formatında (bilgilendirme ya da pazarlama tanımlaması müşteri tarafından yapılmış) sorun bulunmaması durumunda SMS gönderimleriniz son kullanıcıya kesintisiz iletilmektedir.

Corvass Telekom olarak SMS gönderimlerimizde Türkçe karakter desteği sağlanmaktadır. Müşteriye sunulacak olan çıkış hakkı, izin yönetimi kategorisine girmekte olup operatör olarak bu çözüm tarafımızca sağlanmamaktadır.